Maxlight Sabre W0281 Kinkiet Czarny
Cena regularna:
496,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny lub biały kinkiet Sabre to prostota w bardzo efektownym wydaniu. Wykonany jest z metalowego pręta, na którego szczycie zawieszono podłużny moduł LED. Daje mocne światło, które świetnie doświetli i optycznie powiększy wnętrze. Kinkiety z rodziny Sabre są dostępne w dwóch długościach.
Moc/Power: 1 x 6W LED 230V, 420 LM, IP23
W: 61 cm, H: 22 cm, D: 4 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
Led w komplecie/Led included 3000K
Włącznik dotykowy/touch switch
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Długość | 4 cm |
| Klasa szczelności IP | IP23 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 6 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 420 LM |
| Kolekcja | Sabre |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się