Maxlight Reflex C0139 Kinkiet/Lampa Sufitowa Biała
Cena regularna:
56,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
"Moc/Power: 1 x 40W G9 230V
W: 12 cm
H: 10 cm
D: 20 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded"
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 20 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Reflex |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się