Maxlight Puzzle W0300 Kinkiet Czarny
Cena regularna:
413,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy punktowe Puzzle to świetna propozycja dla miłośników nowoczesnego designu. Wykonane zostały z połączenia aluminium oraz akrylu. Ich zaokrąglone kształty, klasyczna paleta barw oraz maksymalna funkcjonalność sprawiają, że znakomicie zdadzą one egzamin w wielu rozmaitych wnętrzach- na ścianie klatki schodowej, biblioteczki lub garderoby.
Moc/Power: 1 x 5W LED 230V, 300 LM, CRI 90, 3000K
W: 14,8 cm, D: 4,5 cm, H: 11,6 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: aluminium, akryl/ aluminium, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 11,6 cm |
| Szerokość | 14,8 cm |
| Długość | 4,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 5 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 300 |
| Kolekcja | Puzzle |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się