Maxlight Puma C0195 Plafon
Cena regularna:
635,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z serii Puma zachwycają prostotą i geometrią formy. Całość doskonale się prezentuje, dając mocne światło. Oprawy te najlepiej sprawdzą się w nowoczesnym, minimalistycznym klimacie, ponieważ posiadają uniwersalny kształt walca, udekorowanego złotą lub drewnianą obręczą. Rodzina lamp Puma przedstawia większe i mniejsze lampy wiszące, kinkiet oraz plafon.
Moc/Power: max 2 x GU10 5W LED 230V
Ø: 14 cm, H: 18,5 cm, W: 6 cm
Materiał/Material/: metal/metal
Wykończenie/Detail finishing: złote, czarne/gold, black
nie zawiera żarówek w komplecie/bulb not included
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 5 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Puma |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się
