Maxlight Puccini P0266 Lampa Wisząca 40 cm
Cena regularna:
2 511,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jeśli szukasz oprawy z klasą, która przyciąga oko i tworzy atmosferę elegancji i luksusu, zwróć uwagę na rodzinę lamp Puccini. Bezlik niewielkich kryształów rozszczepia światło, przywodząc na myśl setkę kieliszków szampana wzniesionych w toaście. Dostępnych jest sześć modeli: trzy plafoniery oraz trzy lampy wiszące. Największe z nich mają aż 80 cm średnicy i mogą stać się znaczącym elementem dekoracyjnym w salonie czy hotelowym lobby, a najmniejsze, o średnicy 40 cm, równie pięknie oświetlą i ozdobią także niewielkie przestrzenie – sypialnię, restauracyjny stolik, hotelowy pokój czy korytarz. Puccini będzie świetnie pasować do wnętrz, które niezależnie od rozmiarów potrzebują iskrzenia kryształów, blichtru i blasku, a przy tym dużej ilości światła przyjemnego dla oczu.
Moc/Power: 11 x 40W E14 230V
Ø: 40 cm
H: max 120 cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 11 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Puccini |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się