Maxlight Prince P0420 Lampa Wisząca Złota
Cena regularna:
2 749,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W bogatych wnętrzach nie może zabraknąć właśnie tego dodatku – lampy wiszącej Prince dostępnej w dwóch rozmiarach. Połączenie kryształów ze szkła oraz złotej obręczy sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Dodatkowo światło dzienne, jak i sztuczne wspaniale rozprowadza się po jej konstrukcji, dając niebywały klimat. Z serii Prince dostępny jest również kinkiet.
Moc/Power: 1 x 21W LED 230V, 1260LM
L: max 150 cm, Ø: 40 cm,
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material: metal, szkło/metal, glass
LED w komplecie/LED included 3200K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 21 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1260 lm |
| Kolekcja | Prince |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się
