Maxlight Pet Square C0084 Plafon Chrom
Cena regularna:
120,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 50W GU10 230V
W: 7 x 7 cm, H: 9 cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość | 7 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Pet |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się