Maxlight Pet Round New C0142 Lampa Sufitowa Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minimalistyczna i uniwersalna oprawa Pet Round łączy doskonałą funkcjonalność z oszczędną formą. Wąski, metalowy cylinder, mieści wewnątrz żarówkę LED. Prosta, geometryczna forma pozwala na zastosowanie lampy w niemal każdym wnętrzu, gdzie świetnie uzupełni aranżację świetlną, nie zakłócając przy tym spójności wystroju.
Moc/Power: 1 x 50W GU10 230V
Ø: 6 cm, H: 10 cm
Wykończenie/Detail finishing:czarne / black
Nie zawiera żarówek
Materiał/Material/: metal
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 10 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Pet |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się