Maxlight P0588 Lampa Wisząca Mauri 1 Transparent Glass
Cena regularna:
440,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość | max 180 cm |
| Średnica | 12,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12 W |
| Kolekcja | Mauri |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się