Maxlight P0557 Lampa Wisząca Qled z Pilotem
Cena regularna:
3 150,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Długość | max 190 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 35 W |
| Barwa światła | 3000-6000 K |
| Ilość Lumenów | 2500 LM |
| Kolekcja | Qled |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się