Maxlight P0467 Lampa Wisząca Akiko
Cena regularna:
790,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 16W LED, 1280 LM, CRI 80+, 3000K
H: 150 cm, Ø: 20 cm, h: 30 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal, szkło mleczne/metal, opal glass
Zawiera zasilacz LED /LED driver included
Lampy Akiko to efekt fascynacji japońską modą i kulturą. Ich geometryczna forma nawiązuje do sztuki origami. Akiko doskonale prezentują się w grupie, zarówno w linii jak i w dynamicznej kompozycji. Pasują naturalnie do stylu zen czy japandi. Subtelna bryła i szlachetny materiał sprawiają, że Akiko podkreśli urok przestrzeni op-art czy vintage. Zaś dzięki geometrycznej formie, wprowadzi futurystyczny sznyt do nowoczesnego wnętrza.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło mleczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 16 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1280 lm |
| Kolekcja | Akiko |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się