Maxlight P0464 Lampa Wisząca Twenty
Cena regularna:
3 300,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 60W E27 230V
H: 165 cm, Ø: 60 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne chromowe+ złoto malowane/black chrome+painted gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, żelazo/ stainless steel, iron
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Twenty to oprawa klasycznie elegancka, w której subtelną ozdobę stanowi nietypowe mocowanie klosza. Cienki profil, wygięty w łuk, z miejsca przyciąga wzrok: tam gdzie spodziewamy się widzieć przewód, napotykamy pustkę. Ten detal nadaje klasycznemu kloszowi o kształcie kopuły wrażenie lekkości. Złote wnętrze lampy przyjemnie odbija światło. Twenty to lampa, która doskonale sprawdzi się nad stołem lub w centrum pomieszczenia
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał dodatkowy | Żelazo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 165 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Twenty |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się