Maxlight P0339 LAMPA WISZĄCA NEMO
Cena regularna:
1 715,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 140 cm |
| Średnica | 44 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Klasyczny |
| Kolekcja | Nemo |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się