Maxlight Otium S0004 Oprawa Do Szynoprzewodu Biała
Cena regularna:
140,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
System szynowy Otium to połączenie klasycznej formy oprawy technicznej z funkcjami oprawy szynowej. Typowy, stylistycznie przezroczysty walec ze źródłem światła został umieszczony na podstawce montowanej w szynie. Daje to możliwość swobodnego przemieszczania lampy i dostosowania umiejscowienia i kierunku źródła światła do bieżących potrzeb użytkowników.
Moc/Power: 1X50W GU10 230V
W: 6,5 cm, H: 18,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal
Do skompletowania z systemami szynowymi z naszej oferty
https://maxlight.com.pl/pl/c/Systemy-szynowe/30
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Długość | 8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Otium |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się