Maxlight Orlando Kinkiet Czarny Satyna 5103W/BLNM
Cena regularna:
145,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Orlando to duża rodzina lamp, która pozwoli na kompletne zaaranżowanie każdej przestrzeni. Składają się na nią dwie lampy wiszące, plafoniera, lampa stojąca, lampa biurkowa oraz dwa kinkiety z włącznikami (jeden posiada dodatkowy punkt świetlny na ruchomym ramieniu). Charakteryzują ją gładkie, ostre, ukośne linie, oszczędność formy i funkcjonalność. Do wyboru są dwa rodzaje wykończenia (błyszczące i matowe) oraz dwa kolory abażurów (czarny i biały). Rodzina lamp Orlando subtelnie dopełni wystrój nie przytłaczając go mnogością ozdobników. Została stworzona przede wszystkim z myślą o przestrzeni hotelowej, ale wspaniale sprawdzi się także w każdym domu.
Moc/Power: 1 x 40W E27 230V
Ø: 22 cm
H: 30 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne, satyna/black, satin nickel
Materiał/Material/: metal, tkanina/metal, fabric
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Glamour |
| Kolekcja | Orlando |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się