Maxlight N0005N raster 18W Czarny łamany 3000K On-Off- MICRO11
Cena regularna:
275,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 13.5 |
| Długość | 8 |
| Średnica | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 948Lm |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się