MINT-1 SP1 FUME' przydymione szkło 237442 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Dymiony |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 9W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINOR |
| Rozmiar klosza | Ø 85 x H 40 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 29 – 204 |
| Wysokość | 29 |
| Głębokość | 76,5 |
| Szerokość | 76,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 84 x 84 x 17 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się