MINOR LINEAR SP4 czarna 235455 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINIMAL |
| Rozmiar klosza | Ø 125 x H 260 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 100 mm |
| Regulowana wysokość | 51 – 150 |
| Wysokość | 51 |
| Głębokość | 12 |
| Szerokość | 160 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27,5 x 31 x 20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się