MADAME SP1 NERO czarna 174402 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MADAME |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 1100 x H 300 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 55 – 230 |
| Wysokość | 55 |
| Głębokość | 110 |
| Szerokość | 110 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się