Lampa wisząca Takai | Pendant | Beige 2320403018 DFTP by NORDLUX
Cena regularna:
1 152,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał dodatkowy | Materiał |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość | 30 |
| Średnica klosza | 45 |
| Głębokość | 45 |
| Długość | 45 |
| Wykończenie | Matowy |
| Powierzchnia | Gładka |
| Klasa | Klasa 2 (z podwójną izolacją) |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość | 50-60Hz |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc | 25W |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się