Lampa wisząca TK Lighting DIAMOND GRAY 2002
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | TK Lighting |
| Seria: | DIAMOND |
| Zastosowanie (pomieszczenie): | biuro, gabinet/biblioteka, jadalnia, kuchnia, łazienka, pokój dziecięcy, przedpokój/wiatrołap, salon/pokój dzienny, sypialnia |
| Styl: | nowoczesny |
| Materiał stelaża: | metal |
| Kolor stelaża: | satyna/srebrny |
| Materiał klosza/abażura: | metal |
| Kolor klosza/abażura: | szary/srebrny |
| Szerokość: | 20cm |
| Wysokość: | 110cm |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba żarówek: | 1 |
| Max moc żarówki: | 60W |
| Regulacja wysokości: | Tak |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się