Lampa wisząca TENTRO czarna Azzardo - Wyprzedaż
Cena regularna:
214,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - czarny
Materiał Oprawy - aluminium
Wymiary - wysokość 120 cm, wysokość klosza 9,2 cm
Rodzaj źródła światła - Wbudowane źródło światła 7W 325lm 3000K
Dane techniczne
| Typ | Korpus lampy |
| Rodzaj | Baza lampy wiszącej |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon / Kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 120 |
| Szerokość produktu [cm] | 8 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 325Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 7W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się