Lampa wisząca SANTANA M 11652 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Jadalnia |
| Styl | Modern classic |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki | 15cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 50cm |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | max 130cm |
| Wymiary opakowania | 53 x 27.5 x 53 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się