Lampa wisząca PASTELO 2 złota SL.1305 Sollux Lighting
Cena regularna:
199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Kolekcja | PASTELO |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc maksymalna (W) | 8W |
| Funkcjonalność | Regulacja zawiesia |
| Kształt | Tuba |
| Kolor podsufitki | Czarny |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 15 x 15 x 118 |
| Wymiar klosza (cm) | 2.5/50cm |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Przedpokój |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 21.5 x 8.5 x 51.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się