Lampa wisząca CLAMOR AZ2696 Azzardo
Cena regularna:
989,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Czarny mat
Materiał Oprawy - Metal / Akryl
Wymiary - Wysokość 150 cm, szerokość 100 cm
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED, max 40W, 2800lm, 3000K
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V
Nie zawiera żarówek w komplecie
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 170 |
| Szerokość produktu [cm] | 100 |
| Długość produktu [cm] | 12 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 2800Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 30W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się