Lampa wisząca BAMBOO 2 AZ1900 Azzardo
Cena regularna:
1 300,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał Oprawy - Akryl
Wymiary - Wysokość 120 cm, szerokość 84 cm
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED, 48W, 3000K, 4080lm
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V
Ściemnialna
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 150 / 260 |
| Szerokość produktu [cm] | 92 / 13 |
| Długość produktu [cm] | 13 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 4080Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 48W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się