Lampa sufitowa SANTANA M 11651 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Modern classic |
| Wysokość podsufitki | 9cm |
| Szerokość podsufitki | 12.7cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 50cm |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | 24.2cm |
| Wymiary opakowania | 52.5 x 19 x 52.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się