Lampa sufitowa / Plafon DONUT SQUARE TOP 60 ściemnialny z pilotem biały AZ2665 Azzardo
Cena regularna:
1 429,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał Oprawy - Akryl
Wymiary - Wysokość 9,5 cm, średnica 60 cm,
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED 84W, 7140lm, CCT 2700-6000K DIMM
Napięcie zasilania - 230V
Regulacja wysokości - Tak
Ściemnialna - Tak
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 11,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 60 |
| Lumeny | 7140Lm |
| Barwa światła | 2700 - 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 44W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się