Lampa sufitowa / Plafon CORTONA 55 szary AZ2742 Azzardo
Cena regularna:
549,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Szary
Materiał Oprawy - Metal, akryl
Wymiary - Wysokość 7,5 cm, szerokość 55 cm
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED, 50W, 3600lm, 4000K
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 9 |
| Szerokość produktu [cm] | 58 |
| Lumeny | 3650Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 49W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się