Lampa sufitowa / Łazienkowa / Plafon COLLODI 48 CCT beżowa AZ2716 Azzardo
Cena regularna:
659,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Beżowy
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość 7 cm, szerokość 48 cm
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED, 50W, 3400lm, 2700-6000K
Stopień szczelności - IP44
Napięcie zasilania - 230V
Regulacja barwy światła
Ściemnialna - Tak
Sterowana pilotem
Nie zawiera żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 8 |
| Szerokość produktu [cm] | 48 |
| Lumeny | 3400Lm |
| Barwa światła | 3000K – 6500K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 49W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się