Lampa łazienkowa / Kinkiet DALI 45 czarna 3000K AZ2892 Azzardo
Cena regularna:
549,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Czarny
Materiał Oprawy - Aluminium
Wymiary - Wysokość 4,2 cm, szerokość 45 cm, głębokość 10 cm
Rodzaj źródła światła - Zintegrowany 1xLED 12W, 1440lm, 3000K
Stopień szczelności - IP44
Kąt świecenia - 360°
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysokość produktu [cm] | 4 |
| Szerokość produktu [cm] | 45 |
| Długość produktu [cm] | 10 ~ 11,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 1440Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 12W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP44 |
| Nachylenie (°) | 350° |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się