Lampa / Reflektor LUMI TRACK 3LINE 5W 3000K WH AZ4558 AZzardo
Cena regularna:
199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Typ: Lampa / Reflektor - 3 fazy / 3 obwody
- Kolor: Biały
- Materiał: PC / Metal
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 5
- Wysokość (cm): 23
- Szerokość (cm): 8
- Głębokość (cm): 8
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 500
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 8 x 8 x 8
Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna.
Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie.
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 14,5 ~ 21,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 4,7 ~ 11,5 |
| Długość produktu [cm] | 4,7 ~ 11,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 500Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 5W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 350° |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się