Lampa / Reflektor KIRA TRACK MAGNETIC 12W POINTS60 4000K WH AZ4598 AZzardo
Cena regularna:
209,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Typ: Lampa / Reflektor - Magnetic
- Kolor: Biały
- Materiał: Metal / PC
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 12
- Wysokość (cm): 9
- Szerokość (cm): 23.5
- Głębokość (cm): 5
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 48
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak 4000
- Barwa światła (K): 4000
- Rozmiar opakowania (cm): 23.5 x 23.5 x 5
Dane techniczne
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 2,5 ~ 4,3 |
| Szerokość produktu [cm] | 2,3 |
| Długość produktu [cm] | 19,5 |
| Lumeny | 800Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Moc | 13W |
| Klasa ochrony | 3 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się