Lampa / Reflektor ELSA TRACK MAGNETIC 7W 4000K BK AZ4634 AZzardo
Cena regularna:
365,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Typ: Lampa / Reflektor - Magnetic
- Kolor: Czarny
- Materiał: Metal / Szkło
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 7
- Wysokość (cm): 13.5
- Szerokość (cm): 18.5 14.5
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 48
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak 4000
- Barwa światła (K): 4000
- Rozmiar opakowania (cm): 18.5 x 18.5 x 14.5
Dane techniczne
| Rodzaj | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 113 |
| Szerokość produktu [cm] | 10 |
| Lumeny | 700Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Moc | 7W |
| Klasa ochrony | 3 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się