LUXOR SP12 chrom 116235 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 60W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LUNA |
| Rozmiar rozety | 500 x 500 mm |
| Wysokość | 50 |
| Głębokość | 50 |
| Szerokość | 50 |
| Wymiary opakowania (cm) | 51 x 51 x 67 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się