LINUS Czarny 241975 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 100-240 V AC |
| MOC | 32W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LINUS |
| Rozmiar rozety | 355 x 30 mm |
| Wysokość | 4 |
| Głębokość | 9,5 |
| Szerokość | 120 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 125 x 9 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się