LINIÓWKA LED 48W BARWA NEUTRALNA EKT1084 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Moc: | 48 W |
| Strumień światła: | 5280 lm |
| Kąt świecenia: | 240° |
| Barwa światła: | Neutralna 4000K |
| Zasilanie: | ~230V/ 50Hz |
| Szerokość (cm): | 150 |
| Wysokość (cm): | 3 |
| Głębokość (cm): | 4 |
| Wymiary opakowania (cm): | 6 x 154 x 5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się