LINGOTTO SP1 251103 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LINGOTTO |
| Rozmiar rozety | 455 x 455 mm |
| Wysokość | 21,5 |
| Głębokość | 45,5 |
| Szerokość | 45,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 46 x 46 x 25,5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się