LIMA GOLD LAMPA WISZĄCA LED 26W 6368 TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Plastik |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | LIMA |
| Moc | max 26W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 3100 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Plastik |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 110 |
| Długość (cm) | 40 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 klasa ochronności |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 43 x 8 x 43 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się