LAMPA WISZĄCA SOLVENT R PENDANT 110 GR + REMOTE CONTROL AZ3977 Azzardo
Cena regularna:
2 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Lampa Wisząca
- Producent: AZzardo
- Kolor: Szary
- Materiał: Stal / Akryl
- Rodzaj gwintu: LED INTEGRATED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 120
- Wysokość (cm): 144
- Szerokość (cm): 110
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie (V) 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Sterowanie aplikacją przez Wifi: YES
- Sterowanie pilotem: YES
- Wymiary opakowania: 15 x 115 x 116
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 144 |
| Szerokość produktu [cm] | 110 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 7680Lm |
| Barwa światła | 3000K - 6200K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Tak |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 119W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się