LAMPA WISZĄCA OPERA XL GOLD AZ3140 Azzardo
Cena regularna:
8 249,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Lampa Wisząca
- Producent: AZzardo
- Kolor: Złoty
- Materiał: Aluminium / Akryl
- Rodzaj gwintu: LED INTEGRATED
- Źródła światła: 4
- Maksymalna moc (W): 329
- Wysokość (cm): 200 ~ 500
- Szerokość (cm): 80
- Głębokość (cm): 80
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie (V) 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Wymiary opakowania: 79 x 87 x 84
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 200 ~ 500 |
| Szerokość produktu [cm] | 80 |
| Długość produktu [cm] | 80 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 10373Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 329W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się