LAMPA WISZĄCA MERLO BLACK AZ3184 Azzardo
Cena regularna:
1 539,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Lampa Wisząca
- Producent: AZzardo
- Kolor: Czarny
- Materiał: Aluminium / Akryl
- Rodzaj gwintu: LED INTEGRATED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 49
- Wysokość (cm): 50 ~ 200
- Szerokość (cm): 180
- Głębokość (cm): 6
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie (V) 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Wymiary opakowania: 14 x 23 x 186
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 50 ~ 200 |
| Szerokość produktu [cm] | 180 |
| Długość produktu [cm] | 6 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 3280Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 49W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się