LAMPA WISZĄCA BRIGHTON 3 BK AZ4428 Azzardo
Cena regularna:
2 859,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Lampa Wisząca
- Producent: AZzardo
- Kolor: Czarny
- Materiał: Metal / Kryształs
- Rodzaj gwintu: LED INTEGRATED
- Źródła światła: 3
- Maksymalna moc (W): 55
- Wysokość (cm): 160
- Szerokość (cm): 80
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie (V) 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Wymiary opakowania: 11.5 x 90 x 90
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Kryształ K9 |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 160 |
| Szerokość produktu [cm] | 80 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 3300Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 55W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się