Kinkiet MARTENS WALL LED WHITE AZ1526 Azzardo
Cena regularna:
505,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Kinkiet
- Producent: AZzardo
- Kolor: Biały
- Materiał: Tkanina / Metal
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 60 ~ 1
- Wysokość (cm): 32 ~ 59
- Szerokość (cm): 28
- Głębokość (cm): 18.5
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 85
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 22 x 29 x 22
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 32 ~ 59 |
| Szerokość produktu [cm] | 28 |
| Długość produktu [cm] | 18,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 84Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 8W / 2W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się