Kinkiet LUCA czarny LED IP54 SL.0545 Sollux Lighting
Cena regularna:
159,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | 3000K (barwa ciepła) |
| Żarówka w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 6W |
| Funkcjonalność | Regulacja strumienia światła |
| Kształt | Kwadrat |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 10 x 10 x 10 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa IP | IP54 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 11 x 11 x 11 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się