Kinkiet JORUN czarny LED 4000K TH.314 SOLLUX
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, pcv |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Jorun |
| Barwa światła | 4000K |
| Lumeny | 966lm |
| Żarówka w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 8 |
| Funkcjonalność | Świeci w dół |
| Kształt | Prostokąt |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 60 x 5.5 x 7 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Korytarz, Przedpokój |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 9,5 x 7,5 x 63 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się