Kinkiet GALAKSE czarny LED 2700-6500K TH.281 Sollux Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | GALAKSE |
| Barwa światła | 2700-6500K |
| Lumeny | 550lm |
| Żarówka w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 10W |
| Funkcjonalność | Regulacja barwy światła |
| Kształt | Nieregularny |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 36 x 7.5 x 90 |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Sypialnia |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 96 x 30 x 82 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się