GEA MAP2 SQUARE NERO czarny 239545 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E27/LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 3W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GEA |
| Rozmiar klosza | L 115 x H 80 x P 145 mm |
| Rozmiar rozety | 93 x 130 mm |
| Wysokość | 12,5 |
| Głębokość | 19,5 |
| Szerokość | 11,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 21 x 13 x 8 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się