FLASH GESSO Biały 214696 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FLASH GESSO |
| Rozmiar rozety | 105 x 80 mm |
| Wysokość | 7 |
| Głębokość | 18 |
| Szerokość | 11 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16 x 16 x 19 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się