Battery light Sponge On A Stick | Battery light | Black 2320715003 Nordlux
Cena regularna:
434,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Wysokość | 35 |
| Głębokość | 20 |
| Długość | 20 |
| Średnica | 20 |
| Wykończenie | Matowy |
| Powierzchnia | Surowa |
| Klasa | Class 3 (12V) |
| IP | IP44 |
| Moc rzeczywista | 4.8W |
| Lumeny | 300Lm |
| Tęperatura K | 2700K |
| Żywotniość | 30000h |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się